Yhteystiedot

Yhteystiedot

 

Hallitus:

puheenjohtaja: Paavo Sonkkanen (partsystems@kolumbus.fi) 0400 656397

varapuheenjohtaja: Esa Pulkkinen (esa.pulkkinen2@gmail.com) 045 2451615

sihteeri ja sisäinen tiedottaja: Pentti Tervola (pentti.tervola84@gmail.com) 0400 505618

pr-mies ja pienryhmävastaava: Reijo Johansson (rene.johansson@live.fi) 040 5288747

Ajattomien pj: Reijo Johansson a.k.a Rene

taloudenhoitaja: Arto Marttinen (amarttinen65@gmail.com) 0400 505895

jäsensihteeri: Jukka Räsänen (jukka.rasanen@putkiwuorio.fi) 050 5720848

jäsen: Jari Varpula (varpuja@live.com) 0400 758068

 

taiteellinen johtaja: Teppo Salakka (teppo.salakka@gmail.com) 050 5213583

Ajattomat johtaja: Kalevi Toropainen (kalevi.toropainen@gmail.com) 040 1979020