Yhteystiedot

 

Yhteystiedot

 

Hallitus:

puheenjohtaja: Vesa Rauttu (vesa.rauttu@chebici.fi) 0400 462080

varapuheenjohtaja: Paavo Sonkkanen (partsystems@kolumbus.fi) 0400 656397

jäsen: Esa Pulkkinen (esa.pulkkinen2@gmail.com) 045 2451615

sihteeri ja sisäinen tiedottaja: Pentti Tervola (pentti.tervola84@gmail.com) 0400 505618

pr-mies ja pienryhmävastaava: Reijo Johansson (rene.johansson@live.fi) 040 5288747

Ajattomien pj: Reijo Johansson a.k.a Rene

taloudenhoitaja: Arto Marttinen (amarttinen65@gmail.com) 0400 505895

varasihteeri: Panu Lahtinen (lahtinen.panu@gmail.com) 050 5813851

 

taiteellinen johtaja: Filip Häyrynen (filip.hayrynen@me.com) 040 5165198

Ajattomat johtaja: Kalevi Toropainen (kalevi.toropainen@gmail.com) 040 1979020

 

Musiikkilautakunta:

1. tenori: Paavo Sonkkanen (puh.johtaja), Pertti Pitkänen

2. tenori: Esko Kivelä, Arto Marttinen

1. basso: Reijo Johansson, Unto Siekkinen

2. basso: Matti Salo, Jorma Talja

 

Ääntenvalvojat:

1. tenori: Paavo Sonkkanen, Juhani Koistinen

2. tenori: Jouko Suninen, Vesa Wallius

1. basso: Antti Kangas, Timo Vistilä

2. basso: Jorma Talja, Matti Takala

 

isäntä,seurakuntavastaava: Jussi Lescelius

nuotistonhoitaja: Vesa Wallius

leikekirjan pitäjä: -

lipunkantaja: Jaakko Usva

netti- ja www-sivujen toimittaja: Pekka Sallinen